پارسي نامه
مجله الکترونيکي اعضاي پارسي بلاگ
مطالب اين مجله توسط دبيران منتخب از بين وبلاگ نويسان پارسی بلاگ، برگزيده مي شود

  هم افزايي اسلام رحماني و اسلام آمريکايي!
پيام رسان تلگرام! و تفکر ليبراليسم غربي! مشکلات عمده کشور را فيلترينگ دانست! و سخناني را بر زبان آورد، که نشان دهنده انحراف دستگاه تصميم گيري دولت از مباني ديني، انقلابي، سياسي و اقتصادي کشور و مردم است
  ائتلاف نفاق، حزبالشيطان و جريان صهيونيزم!
اهداف جريان حزب‌الله يا انقلابي، اسلام، انقلاب، خط امام و رهبري است.ن اهداف جريان منافق يا غيرانقلابي و ليبرال، قدرت‌پرستي، بيگانه پرستي و اشرافي گري از طريق تصاحب اموال نامشروع است. اهداف جريان حزب‌الشيطان يا ضدانقلابي با آمريکا و رژيم صهيونيستي، تغيير نظام اسلامي و براندازي است.
  سکوت منافقانه در سالگرد برجام!
روز 26 دي ماه 94 روز اجراء ننگين برجام است. در آن روز، حسن روحاني با نعره بلند خبر از لغو تمامي تحريمها داد! و در فرداي آن روز، شبکه رسانه‌اي حامي دولت، با يک پروپاگانداي تبليغاتي، برجام را فتح الفتوح دولت معرفي و اين تيترها بر صفحه اولشان نقش بست!
  معصومه‌ي مغصوبه
زني از سوره طه و اعطينا مطهرتر/زني از آسمان، از كرسي اعلي مطهرتر/زني از آفتاب ظهر عاشورا مطهرتر/زني از مريم و از هاجر و حوا مطهرتر/زن اما دختر پيغمبر(ص) و ام ابيها اوست/زن اما بر تمام آيه هاي وحي معنا اوست/زن اما نقطه ي آغاز خلقت، نقطه ي پايان دنيا اوست/كه انفاس خوشش همچون نفسهاي مسيحا اوست.
  خواهران شهيدان رزاقي:
مهدي قبل از شهادت با ايستادن در صف تلفن، به خانه زنگ زده است، گفت: اين آخرين باري بود که مادر صداي مهدي را شنيد. عمليات کربلاي 5 همان عملياتي بود که شهيد متوسليان از آن به عنوان « عمليات ديگر» نام برده بود و مصطفي، 21 دي سال 65 در آن عمليات به شهادت رسيد.
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003